Реакции - Communication with Administration - Moonwell
Jump to content
Moonwell 2.0 ×

Recommended Posts

Posted

А то некоторые сообщения невозможно без марки CLOWN оставить сами понимаете

Posted

Я уже предлагал это) Сказали нельзя, у нас слишком нежное комьюнити: ЛГБТ равенство все дела.

Тут муты дают даже за "ты дурак?" — лол. О чем тут говорить)))

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...