Fentanyl Posted May 29 Posted May 29 hi , I want to report 4 char doing wintrade in 2v2, I looked at 4 matches, they are not moving , only 1 -2 chars casting aoe spells, joining when no1 is online, 1900 rating and blue items.... it was on 2:09 server time , Vierrka, Elyrione, Letmetank, Ciapek 1
raslinskii Posted May 30 Posted May 30 Подтверждаю, занимаются переливом, и вся их ги состоит из сливеров 1
Fentanyl Posted May 30 Author Posted May 30 @raslinskii Большое спасибо за поддержку, Raslinski! Я не сделал скриншот, но рад, что за этой ситуацией ведется наблюдение. Ведь набрать рейтинг 2050 — это действительно тяжелый труд, а эти люди проделывают это регулярно; при этом они не подают жалобы сразу же, как только кто-то заходит в игру. В ближайшие дни я буду следить за их персонажами — посмотрим, получат они бан или нет. Всё это просто не укладывается в голове. Привет из Сербии 1
Fentanyl Posted Wednesday at 05:55 AM Author Posted Wednesday at 05:55 AM just lol... they should of get banned on all 4 Chars
Fentanyl Posted Wednesday at 05:56 AM Author Posted Wednesday at 05:56 AM 7 hours ago, Marzen said: road to 2200 @Sabonis 1
Game Master Burning Posted just now Game Master Posted just now https://forum.moonwell.su/topic/5655-wintrade/#comment-15276
Recommended Posts
Create an account or sign in to comment
You need to be a member in order to leave a comment
Create an account
Sign up for a new account in our community. It's easy!
Register a new accountSign in
Already have an account? Sign in here.
Sign In Now