Gondrich Posted May 26 Posted May 26 Доброго дня! Сделал рефракшен, выбрал расу Орда. Поле смены фракции сделал кривую орчиху! Почему нет возможности сделать самому персонажа????
Game Master Burning Posted May 26 Game Master Posted May 26 Здравствуйте! Вы можете воспользоваться Token "Appearance change" для изменения внешности Вашего персонажа. .shop -> Special services -> Токен .menu -> Special services -> Change apperance
Recommended Posts
Create an account or sign in to comment
You need to be a member in order to leave a comment
Create an account
Sign up for a new account in our community. It's easy!
Register a new accountSign in
Already have an account? Sign in here.
Sign In Now