Gensen зачем? - Off-Topic - Moonwell
Jump to content
Moonwell 2.0 ×

Recommended Posts

  • Game Master
Posted (edited)

Приветствую! Зачем запустил x5? Старый дядька снова захотел поиграть, что ты творишь, остановись!

Edited by Sabonis
  • Game Master
Posted

Смотрю по никам на форуме тут одни дядьки собрались. Намечается серьёзный замес, что ли?

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...